Dzīvot plūsmā: viegluma maģiskais spēks

Kompānija Devox un tās vadošās treneres Gaļina Mālere un Ilze Seisuma aicina Tevi pievienoties 10 dienu on-line kursam

Lai vai kāda būtu mūsu nodarbošanās, lai vai kādi būtu mūsu ieņemamie amati, lai arī cik veiksmīgas un realizējušas mēs būtu, katrai no mums savā dzīvē noteikti gribētos ienest vēl vairāk prieka  un viegluma.


10 dienu online kurss

Sākam: 6.oktobrī 2020

Kur: Instagram slēgtajā grupā


Iegādāties biļeti


Stāsts

Reiz kādam apgaismotam cilvēkam pajautāja: ”Ar ko jūs nodarbojāties līdz brīdim pirms sasniedzāt apgaismību?” Cilvēks atbildēja: ”Es daudz un smagi strādāju, rūpējos par savu saimniecību un gādāju par savu ģimeni”. “Un ar ko tad jūs tagad nodarbojaties?”  “Es strādāju, gādāju par savu ģimeni, rūpējos par  savu saimniecību”. Jautātājs bija izbrīnīts: “Un kur tad  ir atšķirība? Kas ir izmainījies?” Uz to apgaismotais cilvēks atbildēja: “Izmainījies ir viss. :)  Vispirms jau mans iekšējais stāvoklis. Agrāk es visu darīju tāpēc, ka tā vajadzēja, man bija tas  jāizdara. Es visu laiku jutos noguris, man nepietika spēka, lai tiktu galā ar rūpju un atbildības nastu. Tagad es to daru ar mīlestību un prieku, un daru to viegli un neiespringstot. Es izbaudu katru savas dzīves minūti. Ar pateicību  izdzīvoju katru mirkli ikdienas rutīnas darbos. Man ir daudz spēka, enerģijas. Un arī cilvēki, kas man apkārt ir daudz laimīgāki!”

Mīļās dāmas,  mēs aicinām jūs nelielā , patīkamā ceļojumā uz savu apgaismību!

Iespējams ne reizi vien esi izjutusi garīga lidojuma stāvokli, kurā viss padodas viegli, un arī grūtības nešķiet tik briesmīgas. Esot tādā stāvoklī mēs nevilšus smaidām, kaut ko klusiņām   ( vai varbūt pat skaļi) dungojam, mūsu kustības ir vieglas, ķermenis atslābināts, bet mūsu gaitā ir jūtams vieglums un gaisīgums, mēs burtiski lidojam.  

Lūk, par tādu viegluma stāvokli un tā maģisko spēku būs mūsu īsais kurss. Šī vieglā, garīgā lidojuma stāvokļa pirmavotus mēs iepazīsim viegli, neiespringstot un ar prieku. 


  Ilzes un Gaļinas vadībā Tu varēsi:

 • Attīrīt savu telpu no nevajadzīgas, liekas čakarēšanās,
 • Uzzināt dažādas “fīčas” un mūsu “sieviešu lietiņas” , kuras palīdz sajusties viegli,
 • Sākt šīs “fīčas” praktizēt,
 • Iedvesmoties no tā spēka, kuru izstaro Sieviešu Loks,
 • Saņemt brīnumainu impulsu turpmākām izmaiņām dzīvē,
 • Pamācīties darīt to, ko jau tāpat dari, bet darīt to mīlestības kontekstā. Mīlestībā pret sevi un pasauli!    

Gaļina un Ilze dalīsies ar savām zināšanām, savu būtību un esamību, ar saviem iekšējiem stāvokļiem, un rūpēm par Tevi.

Kas vajadzīgs no Tevis?  Tava zinātkāre, ieinteresētība un vēlme praktizēt!

Kā tas notiks?

 • Kursa ilgums ir 10 dienas. 
 • Viss kurss notiks Instagram slēgtajā grupā.
 • Sāksim ar interesantu video lekciju, kurā Ilze un Gaļina dalīsies ar to, kas Tev ir jāzina ceļā uz savu vieglumu.
 • Turpmākajās 8. dienās Tu  saņemsi iedvesmojošus video (apmēram 15 minūšu garus), kuros būs jauna “fīča” vai prakse.
 • Tu atradīsies atvērtā un labvēlīgā vidē, kurā Tev būs patīkami apgūt jauno un veikt savus pirmos soļus. Varēsi pievienoties Telegramm čatam, kur treneres atbildēs uz Taviem jautājumiem. Varēsiet viena otru iedvesmot ar savām atklāsmēm un stāstiem.
 • Lai dalība maratonā būtu kvalitatīva, iesakām Tev katru dienu veltīt tam 30-45 minūtes laika (ieskaitot video noskatīšanos).
  Tas būs laiks, kuru Tu dāvāsi sev mīļajai. Tas ir laiks rūpēm par sevi. Tā ir iespēja pašai sev pateikt: Tu man esi svarīga!

 • Mūsu, kopā noietais ceļš, beigsies  desmitajā dienā. Instagram live pārrunāsim noieto ceļu (labāk, protams, dzīvajā, bet varēs npskatīties arī ierakstu), radīsim kopību, skaidrību un pateicību.
  Tev būs iespēja uzdot jebkādu jautājumu vai prasīt rekomendāciju tieši sev.

Bet pēc tam… katrai no mums sāksies savs personīgais ceļš, kurā varēsi praktizēt visas “fīčas” un jauniegūtās zināšanas par vieglumu dzīvē. Lai šis ceļš Tev ir ilgs un sniedz Tev daudz laimes un prieka! :)

Pievienojieties! Būs jautri un vērtīgi!

Investīcijas


Sākam: 6.oktobrī 2020

10 dienu online kurss

Kur: Instagram slēgtajā grupā© Devox, SIA 2019

 .