Personību darbnīca

Lēciens Everestā

"Ir divi veidi, kā dzīvot: Jūs varat dzīvot tā, it kā brīnumi nenotiek, un Jūs varat dzīvot tā, it kā viss dzīvē ir brīnums!"  /Alberts Einšteins/

Ko nozīmē būt veiksmīgam mūsu strauji mainīgajā un grūtajā laikā? Pelnīt pietiekami daudz naudas, lai varētu realizēt savas vēlmes un sapņus? Droši vien, ka jā! Izveidot laimīgu ģimeni - mīlestības, prieka un atbalsta piepildītu? Iespējams! Būt harmonijā un saskaņā  ar sevi, kā arī baudīt katru jaunu dienu? Arī tas, protams, izklausās vilinoši!

Bet kā ir ar Tevi - ko Tev nozīmē būt "veiksmīgam"? Iespējams, tas ir viss iepriekš minētais, bet varbūt kaut kas tāds, ko zini tikai Tu un kas ir svarīgs tieši Tev! Uz ko Tu tiecies šajā dzīvē?  Uz komfortu, finanšu labklājību, pašrealizāciju, mīlestību, laimi, ģimeni? 

Jebkurā gadījumā, ja Tu  esi viens no tiem, kam ir svarīgi šajā dzīvē kaut ko sasniegt, tad tālākā informācija Tev  būs noderīga!

Treniņa "Lēciens Everestā" mērķis ir pieradināt sevi pa īstam būt atbildīgam par savu dzīvi un uzņemties 100% kontroli pār to! 

Vadīt un gūt gandarījumu par savu dzīvi. 

Mācību programma "Lēciens Everestā" – tā ir personīgās izaugsmes programma.

REĢISTRĒTIES ATVĒRTAJAI NODARBĪBAI


1.modulis "ATKLĀSME"

„Uzdevums ir radīt vidi, kurā cilvēki varētu izpausties vislabākajā veidā.” – Smith „Grāmata par Līdera gudrību”

Pirmais modulis "Atklāsme" ir aizraujošs un interesants ceļojums savā iekšējā pasaulē, pie savas dzīves vērtībām. Tā ir unikāla iespēja atklāt savu potenciālu, apzinoties, kādi paradumi un stereotipi kavē attīstību. Radi jaunu domāšanas līmeni un izveido izrāvienu savā dzīvē!

Modulis tiek vadīts dinamiska treniņa veidā, kas ietver gan teoriju, gan praktiskus uzdevumus, vingrinājumus, darbu komandā un individuālas mācības. "Atklāsme" ir trīs dienu personības attīstības kurss, kas prasa aktīvu dalībnieku sadarbību un iesaistīšanos.

Treniņa dalībnieki veic iespaidīgu darbu ar sevi, un šī darba būtība – izvirzīt sev patiesi nozīmīgus dzīves mērķus, kā arī apzināties, kas patiesībā traucē būt efektīvam. 

Tā ir iespēja iemācīties, kā virzīties uz izvirzītajiem mērķiem viegli, apzināti, ar degsmi un entuziasmu!

Atklāj, cik skaista un krāsaina var kļūt dzīve, kuras veidotājs esi Tu pats!

2.modulis "RADĪŠANA" 

"Dzīve - nav sevis meklēšana. Dzīve - ir sevis radīšana" - Bernard Shaw

Otrais modulis "Radīšana" ir iespēja no jauna izveidot uzskatus, koncepcijas un ieradumus, lai kvalitatīvi pārveidotu sevi svarīgu, ambiciozu un ekstraordināru rezultātu sasniegšanai. Praktiskā treniņa pieeja - "neiespējamais ir iespējams"! Atšķirībā no “Atklāsmes”, šajā modulī teorija ir minimāla un lielākā treniņa daļa tiek veltīta praksei un maksimālai darbībai. Tas ir spēcīgs "’čempionu" treniņš!

Padziļināts 5 dienu treniņu process ir kā garīga "niršana" – spēcīgs sevis izpētes darbs. Dalībnieki trenējas gan garīgā, gan emocionālā, gan arī fiziskā līmenī. Tā ir iespēja iemācīties domāt, justies, pieņemt lēmumus un rīkoties visefektīvākajā veidā.

„Radīšana” ir iespēja apzināti izkopt īpašības, kas ļauj sasniegt drosmīgus sapņus un dzīves plānus. Treniņa dalībnieki iziet ārpus pierastajiem stereotipiem, rutīnas un viedokļiem pašam par sevi un savām iespējām. Tas ir ceļš uz kvalitatīvi jaunu domāšanas līmeni, kas palīdz realizēt sevi šajā dzīvē par 100% un būt laimīgam!

Atklāj, kā mainās ikdiena, dzīvojot ārpus ierastajiem rāmjiem un stereotipiem!

Kā notiek treniņš?

Treniņu veido praktiskās nodarbības, radoši uzdevumi, teorijas bloki, un individuālie treniņi. Treniņu vada psihologs un koučs ar 15 gadu pieredzi. Dalībnieki saņem zināšanas un prasmes, kā veikt uzlabojumus profesionālajā sfērā, personīgo attiecību veidošanā un pašrealizācijā.

Par ko ir treniņš?

Konkrēti darbības soļi. Patstāvīgi izstrādāt konkrētu darbības sistēmu ar atskaites punktiem, kas dos izpratni, kā virzīties uz izmaiņām.

Iedvesma un enerģija. Zināt savus iedvesmas avotus un mācēt efektīvi izmantot pašmotivācijas instrumentus.

Izaugsmes zonas apzināšanās. Uzzināt, ko vajadzētu mainīt savās izpausmēs, lai atrastu efektīvus veidus mijiedarbībai ar cilvēkiem.

Attiecību meistars. Paaugstināt emocionālā intelekta līmeni, kas ļaus radīt kvalitatīvas un uzticamas attiecības.

Personīgie resursi. Iegūt pašam savu iekšējo resursu iedarbināšanas programmu un mācēt pārvaldīt savu produktivitāti.

Pašvērtējuma uzlabošana. Saprast, kas traucē, kas notur, kas „bremzē” centienus, tādējādi atbrīvojoties no faktoriem, kas rada negatīvu ietekmi.

Par ko ir treniņš?

Par sadarbību ar cilvēkiem:

 • Labāk sadzirdēt un izprast citus;
 • Vairāk siltuma un prieka ar tuviniekiem;
 • Gudri atrisināt konfliktus;
 • Mācēt izteikt savu viedokli un būt sadzirdētam.

Par sadarbību ar sevi:

 • Iemācīties sadraudzēties ar savām emocijām;
 • Mācēt saglabāt harmoniju un vieglumu arī saspringtos apstākļos;
 • Paaugstināt enerģijas un mērķtiecības līmeni;
 • Mācēt radīt sev tādu emocionālo stāvokli, kas ļaus būt laimīgam;
 • Rīkoties „šeit un tagad”, neatliekot uz „pēc tam”.

Par komandu un laiku:

 • Uzlabot attiecības ar citiem cilvēkiem;
 • Iemācīties novērtēt laiku;
 • Iemācīties efektīvi darboties komandā.

3.-7.modulis "EVERESTS"

"Katrai būtnei vajadzētu domāt un dzīvot tā, kā tā var sasniegt pilnīgi visu!" 

Programmas „Lēciens Everestā” 3.-7. modulis līmenis ir integrācijas moduļi tiem treniņu "Atklāsme" un "Radīšana" absolventiem, kuriem ir svarīgi atbildīgi un skrupulozi integrēt iegūtās zināšanas un prasmes savā dzīvē. Lai dalībnieku rezultāti būtu harmoniski un ilglaicīgi, integrācijas programma ilgst 3 mēnešus. Programmas filozofija balstās uz apzināšanās, attīstības un mīlestības principiem.

Izmantojot trenera un „kouču” konsultācijas un atbalstu un praktizējot iegūtās zināšanas, dalībnieki treniņu laikā sasniedz sevis noteiktos ekstraordināros mērķus personīgajā un profesionālajā jomā. Definējam dzīvi kā veiksmīgu un svarīgu projektu, mērķtiecīgi attīstot visnozīmīgākos dzīves virzienus.

Viens no īpašajiem „Everesta” programmas projektiem ir „Sabiedriskais projekts”. Lai paaugstinātu komandas darba meistarību un veicinātu garīgo izaugsmi, dalībnieki pēc savas izvēles īsteno kādu labdarības projektu sabiedrībai svarīgā jomā, ieguldot savu laiku, enerģiju un darbu.

Tā ir vienreizēja iespēja:

 • Noteikt un izmantot savas efektivitātes maksimālo jaudu – dzīvot uz 100% ;
 • Izvirzīt vispārdrošākos un ambiciozākos mērķus, kā arī efektīvi un mērķtiecīgi tos sasniegt;
 • Iemantot attiecību veidošanas prasmes, iesaistot citus cilvēkus panākumos;
 • Kļūt par līderi, kurš spēj pieņemt nozīmīgus lēmumus savlaicīgi;
 • Uzzināt, kā viegli un ātri iedvesmot sevi un citus;
 • Iegūt praktiskas iemaņas produktīvas komandas darbā;
 • Izanalizēt savu produktivitāti, novērtējot pozitīvās un negatīvās iezīmes, kas ietekmē rezultātu un svarīgāko mērķu sasniegšanu.

Kas tad īsti ir veiksme? Finanses? Veselība? Mīlestība? Harmoniska un laimīga dzīve? 
Iespējams, tas viss un vēl kas vairāk! Šīs ir tās svarīgās dzīves jomas, ar ko strādā treniņa dalībnieki.

Šajā brīdī moduļu “Atklāsme” un “Radīšana” absolventi jau prot:

 • Apzināties un noteikt, kas patiešām ir svarīgi (svarīgi tev, nevis vadīties uzspiesto stereotipu un sabiedrības viedokļu varā);
 • Pareizi izvirzīt mērķus atbilstoši savām vērtībām dzīvē;
 • Efektīvi domāt un savlaicīgi pieņemt lēmumus – būt drosmīgam, atbildīgam, mērķtiecīgam, radošam;
 • Veidot komandu un strādāt komandā;
 • Būt iedvesmotam un dzīvespriecīgam - harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli.

 "Everests" nav mācības telpā, tie nav vingrinājumi.

Tā ir rīcība reālajā dzīvē.

Tas ir kā izlēkt ar izpletni.

Pēc visiem treniņiem sākas patiess ceļš uz rezultātu un jaunu atklājumu virsotni. Tā ir lieliska spēle pieaugušiem cilvēkiem, kuriem ir svarīgi paaugstināt savu iespēju līmeni un apzināti skatīties uz savu dzīvi.

Programmas sākumā dalībnieki definē savu panākumu līmeni šobrīd, nosaka drosmīgus individuālos un komandas mērķus. Ar treneru un komandas atbalstu dalībnieki sasniedz rezultātus. Pa ceļam uz rezultātiem dalībnieki iegūst nenovērtējamu pieredzi saskarsmē ar cilvēkiem un pieredzi pozitīvi izkļūt no dažādām dzīves situācijām. 

AIZRAUTĪBA + VĪZIJA + DARBĪBA = VEIKSMEAtsauksmes bez cenzūras

Es gribēju piedzīvot kaut ko jaunu un uzzināt / apzināt jaunas sajūtas – ko vēl es varu? Treniņš ļāva kļūt daudz brīvākam un apzināties savu izaugsmes turpinājumu – savstarpējās attiecības un citu iesaistīšana savos mērķos. Es noteikti iesaku šo treniņu – ir jāiet, jo Tu vari tikai un vienīgi iegūt!

Lauris Ziediņš, treniņa absolvents

Es nācu uz treniņu, jo vēlējos uzlabot savu dzīves kvalitāti un attieksmi pret to. Treniņš atvēra acis un ļāva saprast, ka esmu labs cilvēks, kurš kļūdās. Tagad mācos to pieņemt. 

Treniņš bija tā vērts, jo tā ir iespēja augt – augt garīgi!

Anna Žukova, 2. moduļa absolvente

Par šo treniņu es Tev teiktu šādi – ja Tu vēl šaubies, zini, ka izejot šo treniņu, Tu gribēsi samaksāt par to dubultā. Man treniņš bija ļoti vērtīgs un ļāva saskatīt jaunas idejas un atklāsmes kā pilnveidot esošās attiecības ar sievu un bērniem. Vērtīgi bija saskatīt sevi no malas un pārtapt labākā sevis veidolā. 

Māris Krīgers. Treniņa “Atklāsme” absolvents

Pirmais modulis man sniedza atmiņā paliekošas sajūtas un es vēlējos tās atkal izdzīvot. Man bija svarīgi gūt pozitīvas emocijas, celt savu pašvērtējumu un uzlabot attiecības ar man svarīgiem cilvēkiem. Es sapratu, ka sliktās lietas, kas manā dzīvē bija, es biju radījusi pati sev. Treniņš parādīja ka manas izaugsmes zonas ir efektivitāte un laika plānošana. 

Sandra Grāpe, treniņa absolvente

Es pieteicos treniņam, lai sevi mainītu. Galvenais jautājums bija kā pārvarēt sevi, lai gūtu labsajūtu šajā dzīvē un pārvarēt sevī mītošās bailes. Treniņš bija labs izaicinājums daudzu dzīvē sastapto barjeru pārvarēšanai un komforta zonas paplašināšanai.Manuprāt, šis ir labs treniņš, kas palīdz sasniegt savā dzīvē vairāk un spert soli jaunā dzīves līmenī./

Jānis Lukstiņš, treniņa "Atklāsme" absolvente

Šis ir treniņš, kurā var tikai iegūt ar 100% pluss zīmi. Man tas bija dzīves lieliskākais ceļojums ar lielu pievienoto vērtību un brīnišķīgiem, atvērtiem cilvēkiem. Es ieguvu skaidru skatījumu par sevi, savām lielajām un vēl pilnveidojamām īpašībām un iespējām.

Sintija Krīgere, treniņa "Atklāsme" absolvente 

Manī valdīja satraukums un iekšējā spriedze. Es meklēju harmoniju un vēlējos justies laimīga. Man treniņu ieteica viens draugs, norādot, ka tas varētu būt būtisks solis uz priekšu manos meklējumos. Šobrīd, nav nekādu šaubu, ka tas bija vērtīgi – treniņš ļāva pieņemt visu savu pagātni un atstāt to tur, sākot dzīvot šeit un tagad. Tas iemācīja mazāk domāt un analizēt, bet vairāk darīt un dzīvot! 

Gaļina, Treniņa Atklāsme absolvente 

 Šis ir brīnišķīgs stāsts un sākums, ka viss sākās tikai un vienīgi ar Tevi, tas ir stāsts kā ieraudzīt un satikt cilvēkus ikdienas steigā, vienmēr ar smaidu pateikt lūdzu un paldies! :) Šeit Tu sajūti, ka visa pasaule sadodas rokās, lai Tev palīdzētu un Tu droši sper soli, Tu smaidi, Tu priecājies, Tu esi pārliecināts un Tu esi laimīgs un mīli, Tu esi atvērts un pārliecināts, jo Tu esi Tu pats! 

Tāds bija mans sākums, kāds būs Tavs?

Karīna, treniņa Everests absolvente

Pašizaugsmes vadīts es ielecu šajā treniņā, lai gūtu atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem: kā kļūt labākam, atvērtākam, drosmīgākam? Es iemācījos atbalstīt citus un dalīties ar sevi – dot. Esmu sapratis, ka varu attīstīt sevi jaunā kvalitātē un turpināt savu pašizaugsmi un jaunu mērķu sasniegšanu. 

Tiem, kuri vēl šaubās es varu teikt – Tev ir jāiet, tas tiešām nāks par labu!

Jānis Tropiņš, treniņa Radīšana absolvents

 .